Nasza Firma od  zarejestrowania działalności w dniu 01.07.1998 r. jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym branży IT. Od  początku funkcjonowania na rynku IT wybrała specjalizuję w zakresie sprzedaży i naprawy komputerów , a z czasem także  laptopów . Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują komputery gamingowe dla pasjonatów gier oraz jednostki specjalne dla profesjonalistów od grafiki 3D i obróbki wideo, jak również dla inżynierów projektujących w aplikacjach CAD,CAM itp. Od dnia 01.06.2019 r. jesteśmy autoryzowanym partnerem znanego polskiego producenta komputerów i serwerów ACTINA(2001 r.).

Oferujemy dla firm, instytucji i szkół stacje robocze oraz serwery ACTINA wraz z instalacją i konfiguracją systemów sieciowych. Zajmujemy, się także projektowaniem i montażem sieci strukturalnych z uruchomieniem i konfiguracją pod wybrane systemy sieciowe.

Pełna oferta komputerów gamingowych jest dostępna na allegro , które jest naszym głównym kanałem sprzedaży. Stacje robocze i serwery dobieramy i zlecamy produkcję zgodnie ze specyficznymi potrzebami firm, instytucji i szkół.

Od dnia 01.05.2009r. działamy w nowym oryginalnym obiekcie przy ul. Żwirki i Wigury 2 w Jaworznie. Prowadzimy tutaj sklep  oraz profesjonalny serwis komputerów i serwerów, laptopów i tabletów, a także drukarek.

Oprócz działalności biznesowej aktywnie współpracujemy ze szkolnictwem zawodowym przygotowującym specjalistów do branży IT. Przyjmujemy na praktyki nauczycieli , studentów i uczniów techników Informatycznych. Szczególnie cenimy sobie współpracę z Powiatowym Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimu. Pomagaliśmy w wielu inicjatywach o charakterze edukacyjnym jak również przygotowywaliśmy i prowadziliśmy pokazy najnowszych technologii IT podczas Targów Edukacyjnych i dni otwartych PCKTiB https://ozety.edu.pl/

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i korzystanie z naszych usług przez 24 lata.  Rok 2023 będzie dla nas szczególnym bo jubileuszowym 01.07.2023 będziemy obchodzić  25 lecie nieprzerwanej działalności w branży IT.
Nieustannie pracujemy nad jak najlepszym zaspokojeniem oczekiwań i potrzeb naszych Klientów.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY