Serwis komputerów i laptopów  to nasza specjalizacja. Posiadamy profesjonalnie wyposażony serwis, który rozwijamy przez ponad dwie dekady oraz wykwalifikowaną kierunkowo kadrę z dużym doświadczeniem. Nasz zespół serwisantów wykazuje bardzo wysoką skuteczność w diagnostyce i naprawie usterek i awarii :

  • komputerów i serwerów
  • laptopów i tabletów
  • drukarek i monitorów
  • systemów operacyjnych także serwerowych

To efekt wiedzy i umiejętności naszych inżynierów  oraz kilkunastoletniego doświadczenia. Dążymy nieustannie do 100% skuteczności co jest ciągłym wyzwaniem zwłaszcza w naszej branży przy tak dynamicznym rozwoju technologii.

Jako autoryzowany partner znanego polskiego producenta komputerów  i serwerów ACTINA(2001 r.) od 01.06.2019 r.  prowadzimy także serwis gwarancyjne jak i pogwarancyjne PC tej MARKI. Szczegóły na stronie producenta ACTINA

Nasz serwis jest ubezpieczony z tytułu OC od przypadkowych zdarzeń losowych w powierzonym do naprawy sprzęcie. Taka ochrona to duży komfort dla zespołu serwisantów jak również dla zlecającego naprawę, który w razie przypadkowego uszkodzenia otrzyma należne odszkodowanie.

Zapraszamy na osobną stronę poświęconą tylko działaniu serwisu  https://www.serwislap.prog-info.pl/